У «НІБУЛОНі» уточнили, скільки об’єктів, що перебувають у власності компанії, потребують розмінування

Загальна площа території, яку потрібно розмінувати, складає близько 25,5 тис. га, що складає майже 30% земельного банку «НІБУЛОНу».Розмінування об’єктів розпочнеться, як тільки «НІБУЛОН» отримає сертифікат на нетехнічне обстеження територій (НТО). Це перший і один із найважливіших етапів гуманітарного розмінування. У компанії розраховують, що отримання сертифікату на НТО дозволить розпочати очищення орних земель філії «Снігурівська», загальна площа якої складає 5,5 тис. га, вже найближчим часом. На відео ви можете побачити стан цієї філії після обстрілів та вигляд полів довкола.Окрім отримання сертифікату, компанія планує закупити власні машини для розмінування, які частково автоматизують процес та доповнять копітку ручну працю групи саперів у складі з п’яти осіб. Водночас сапери зазначають, що машини з розмінування вирішують проблему лише частково. Так, коли машина стикається з протитанковою міною, то зупиняє хід. У такому разі до роботи підключаються сапери, які знешкоджують протитанкові міни вручну, що в свою чергу впливає на тривалість процесу очищення земель.Крім того, розмінування ускладнюється постійними обстрілами з боку армії рф. Наприклад, у ніч на Великдень ворог випустив у бік м. Снігурівка 11 ракет С-300 та 7 дронів-камікадзе «Шахед». Якщо припустити, що ця територія вже була обстежена й повністю очищена від вибухонебезпечних предметів, то після великоднього обстрілу її потрібно інспектувати повторно.У подальшому задля максимальної оперативності та ефективності розмінування територій «НІБУЛОН» співпрацюватиме з органами державної влади, ДСНС та Збройними силами України.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме