Укргазбанк та «НІБУЛОН» досягли домовленості щодо довгострокової реструктуризації фінансових зобов’язань компанії

«Рішення щодо реструктуризації фінансових зобов’язань компанії «НІБУЛОН» стратегічно важливе насамперед для забезпечення продовольчої безпеки в умовах повномасштабного вторгнення. Компанія, яка є одним із найбільших агровиробників України, на жаль, зазнала чималих втрат із початком воєнних дій. Тож потребує всілякої підтримки. Командою Укргазбанку було відпрацьовано питання реструктуризації фінансових зобов’язань компанії та підписано довгострокову реструктуризацію, яка дозволить «НІБУЛОНу» подолати складні часи», – зазначає Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.«Ми пишаємось партнерством з Укргазбанком, який у буремні часи проявив лідерство та першим серед державних банків підписав реструктуризацію фінансових зобов’язань. Вважаю це проявом реального партнерства та державницької позиції щодо підтримки критично важливих галузей. Рішення Укргазбанку є прикладом ефективної взаємодії держави та бізнесу заради економічної стійкості та майбутньої розбудови України», – коментує Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОНу». Укргазбанк, дякуємо за гнучкість та оперативність в ухваленні рішень! Наше партнерство – яскравий приклад формування єдиного економічного фронту на шляху боротьби з агресором. Разом вистоїмо та переможемо!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме