Відео пам’яті до Дня народження Олексія Вадатурського

Попри всі виклики та випробування, які спіткали його на життєвому шляху, Олексій Опанасович рухався вперед, власним прикладом доводячи, що людські можливості необмежені, якщо в тебе є мрія. Він не лише побудував з нуля успішну багатопрофільну компанію, а й зміцнив вітчизняний агропромисловий комплекс, створив унікальну логістичну систему, сприяв становленню України як постачальника високоякісного зерна, відродив суднобудування та судноплавство. Згідно з настановами засновника, НІБУЛОНівці #нездаються та з державницької позиції беруть на себе відповідальність за вирішення глобальних проблем світу, зокрема зумовлених наслідками повномасштабного вторгнення. Ось лише декілька прикладів серед численних ініціатив «НІБУЛОНу», розпочатих у 2022-2023 рр.: розмінування земель сільськогосподарського призначення для повернення їх в економіку країни; створення та використання альтернативних шляхів постачання зерна задля запобігання глобальній продовольчій кризі; поновлення виконання міжурядової угоди між Францією та Україною на потужностях суднобудівної компанії ОСЕА та створення швидкісних катерів для посилення системи морської безпеки та охорони України.Нехай світла мудрість Олексія Опанасовича Вадатурського торкнеться кожного з нас ще раз під час перегляду пам’ятного відео про цю видатну людину.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме