Віта Марченко, інспектор з кадрів філії «Золотоніська», про своє «солодке» хобі

Окрім основної роботи, Віта має хобі, яке встигло перерости в «другу» професію: понад 4 роки вона виготовляє на замовлення різноманітні смаколики – торти, капкейки та трайфли. Своїми шедеврами Віта регулярно пригощає і колег на роботі, даруючи радість і відчуття свята.«Я люблю працювати з тістом ще з дитинства. Раніше пекла різні солодощі для рідних і друзів. Коли була в декреті й мала трохи вільного часу, заглибилась у цю тему, стала дивитись відеоуроки для кондитерів, шукала в інтернеті нові цікаві рецепти, пекла й пригощала своїх друзів, збирала відгуки й, відштовхуючись від них, корегувала рецептуру. Поступово я стала отримувати замовлення: хтось хотів щось незвичне, не магазинне, на День народження, хтось замовляв солодке для діток у садочок.Перші торти, які я робила, були з мастикою. Це була ручна робота, ліпка. З часом почала пробувати інші техніки, навчилась робити мусові торти. Зараз це один із моїх найулюбленіших десертів – і за смаковими властивостями й текстурою, і за самим процесом. Ніколи не знаєш точно, який результат отримаєш, а коли торт виходить таким, як я уявляла, це подвійне задоволення!» – із захватом розповідає Віта.За лаштунками такої «солодкої» і «ніжної» роботи – багато фізичних і моральних зусиль:«Для мене випічка – це свого роду відпочинок, моя віддушина. Та в той же час це дуже важлива робота, якою я не можу нехтувати. Коли беру замовлення, то розумію, що це накладає на мене певну відповідальність. На мене розраховують, і я не можу підвести людину й зіпсувати свято. У кожного бувають невдачі, я – не виняток. Буває, щось не вдається. У таких випадках просто береш себе в руки і ще раз перероблюєш десерт. Але коли я бачу в очах людей радість і захват, то розумію, що всі ночі наполегливої праці були того варті».Як і кожен професіонал, Віта не стоїть на місці, постійно вчиться новому, відслідковує тренди кондитерської сфери. У найближчих планах – навчитись виготовляти шоколадні сфери, які мають дуже ефектний вигляд і стануть окрасою будь-якого десерту. Не знаємо, як ви, а ми вже думаємо над приводом для відрядження на філію «Золотоніська», щоб і собі спробувати шедеври від нашого майстер-шефа.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме