Вітаємо з призначенням на посаду технічного директора Юрія Хорунжого

У цей період Юрій з командою агродепартаменту успішно займався впровадженням новітніх технологій та модернізацією процесів. Саме тому йому було доручено підвищення ефективності здійснюваної адміністративно-господарської діяльності та удосконалення технічних процесів з метою забезпечення стабільного розвитку компанії в довгостроковій перспективі. У цілому на посаді на посаді технічного директора Юрій відповідатиме за: ефективне використання технічних засобів компанії з метою поєднання інтересів бізнесу та інженерних вимог; розробку та впровадження стратегічного плану розвитку технічних можливостей компанії; функціональне управління технічними спеціалістами; організацію та контроль дотримання норм безпеки праці; організацію та контроль своєчасного будівництва та ремонту об’єктів; забезпечення сталого розвитку компанії; пошук та аналіз сучасних технологій із метою підвищення продуктивності виробничих можливостей підприємства тощо. Юрій закінчив Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», де здобув кваліфікацію інженера-економіста. Має чималий досвід роботи за фахом і на керівних посадах на підприємствах таких галузей як промислове та аграрне виробництво.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме