Водії «НІБУЛОНу» отримали сертифікати з безпечного керування вантажними автомобілями

Прокачали навички безпечного керування вантажними автомобілями на навчальній базі Scania задля підвищення безпеки наших співробітників.  

Віктор Гула, водій:
«Незважаючи на те що маю великий досвід у вантажних перевезеннях, переконаний, що отримувати нову інформацію дуже важливо. Як водій зі стажем можу стверджувати, що саме в рутині притупляється увага і пильність, а навчання дає змогу триматися в тонусі. Особливо, коли йдеться про безпеку. Це найперше, про що маємо дбати і думати у своїй роботі».

Сергій Калкутін, директор з логістики “НІБУЛОНу”:
«Цього року з компанією Scania ми законтрактували 76 тягачів R450 Євро 5. Компанія збільшує обсяги ватажних перевезень на підтримку диверсифікації логістичної системи, яка раніше на 80% складалася з річкових перевезень. Завдяки партнерству зі Scania наші водії отримують не тільки сучасний високотехнологічний транспорт, а й можливість розвитку та навчання. Дякуємо партнерам і рухаємось разом далі!» 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме