Володимир Славінський виступів спікером на Forbes Agrifood

«Розвиток переробки в Україні такий же еволюційно важливий для агропромислової галузі напрям, як і розбудова логістичної інфраструктури, на якій були зосереджені зусилля «НІБУЛОНу» протягом останнього десятиріччя», – зазначив Володимир Славінський, директор з торгівлі компанії під час виступу на конференції Forbes Agrifood. Володимира було запрошено до участі в панельній дискусії «Big Picture: як українські аграрні компанії піднімаються ланцюгом доданої вартості».

Він зауважив, що «НІБУЛОН» розглядає інвестиції в переробку, утім як торговельна компанія розуміє складнощі збуту, які очікують виробників в умовах зменшення внутрішнього споживання, обмеженого та політизованого експорту в ЄС та складної логістики експорту до потенційно цікавих ринків країн, що розвиваються.

«В умовах війни та наявних фінансових ризиків галузь потребує політичної підтримки. Проте не за рахунок конкурентоздатності самих переробників (може бути втрачена внаслідок штучно створених сприятливих умов) та продовольчої безпеки світу. Зокрема треба обережно ставитися до рішень, які обмежують експортні можливості. Диспропорційна підтримка галузі переробки з боку держави збільшить навантаження на малих українських агровиробників, які вже потерпають від відсутності фінансування, зменшення можливостей для формування робочого капіталу, що відображається на культурі виробництва та, зрештою, впливає на його ефективність. Тримаючи у фокусі потреби малих господарств, варто зосередитись на тому, аби Україна була спроможна виробляти достатньо продукції і для експорту, і для переробки, щоб процвітати й гарантувати продовольчу безпеку світу», – підсумував Володимир.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме