Оновлюємо парк лабораторного обладнання в мережі елеваторів

Десять найновіших аналізаторів зерна серії Infratec від компанії FOSS доставлено на Перевантажувальний термінал «НІБУЛОНу» в Миколаєві для калібрування та подальшого розподілення на філії.  

Новітні аналізатори зерна серії Infratec вважаються найточнішими у світі. Вони створені за найвищими стандартами з визначення показників зерна, що з кожним роком вдосконалюються.  

Валерій Реуцой, директор по роботі елеваторів, коментуючи придбання, зазначив, що «НІБУЛОН» продовжує робити все можливе для того, щоб процес прийому зерна відбувався швидко, був максимально зручним та прозорим для сільгоспвиробників. Придбання аналізаторів зерна нового покоління є значним кроком у підвищенні ефективності роботи лабораторій відповідно до сучасних вимог. Завдяки новому обладнанню гарантуються найвища точність та швидкість. 

Зазначимо, що роботу приладів максимально автоматизовано, а вплив людини, як на процес аналізу, так і на його результат, мінімізовано. Навчання оператора займає лише від 5 до 10 хвилин. У подальшому апарат самостійно визначає процедуру аналізу та виводить інструкцію до опрацювання оператором на мультимедійний екран. Функції проміжної очистки також автоматизовано й виконуються протягом 1-2 хвилин.  

Результати аналізу кожної проби з усіх лабораторій «НІБУЛОНу» інтегруються в єдиній базі даних та синхронізуються з даними торговельного відділу для забезпечення максимальної прозорості ціноутворення та формування відповідних звітів.  

Принагідно хочемо зазначити, що з появою нового обладнання також з’явилась можливість аналізувати олійність насіння соняшнику в перерахунку на сиру та суху речовину.  

Детальніше ознайомитися з портфоліо лабораторних послуг Перевантажувального термінала в Миколаєві можна за посиланням.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме