За підтримки «НІБУЛОНа» оприлюднено дослідження про вплив війни на довкілля

– збитків довкіллю України;- економічних наслідків цієї шкоди;- успішних прикладів притягнення агресора до відповідальності за шкоду природі;- інших країн, які зазнали екологічної шкоди.Ми не з чуток знаємо, якого нищівного впливу завдає агресор економіці, інфраструктурі та довкіллю. Серед інших наслідків, які наша компанія відчуває на собі, – забруднення вибухонебезпечними речовинами. Наразі 30% українських територій заміновані й на їх розмінування країні знадобиться до 30 років.Так, унаслідок забруднення вибухонебезпечними предметами компанія не може вести діяльність на філіях «Сватівська», «Троїцька», «Новопсковська», «Біловодська» та «Старобільська», а також на елеваторах – філіях «Козацька», «Голопристанська», «Кам’янка-Дніпровська» і ТОВ «Старобільський елеватор». Власним прикладом ми доводимо, що аграріям під силу опанувати новий для себе напрям демайнінгу. Ми отримали статус оператора протимінної діяльності й уже повернули в обробіток перші 1500 га українських земель. Утім українським аграріям конче необхідна допомога світової спільноти для придбання обладнання та спецтехніки для розмінування. Інвестиції в необхідне обладнання не лише пришвидшать повернення сільськогосподарських угідь в економіку України, а й сприятимуть забезпеченню глобальної продовольчої безпеки. Дослідження проводилось командою TopLead спільно з Міністерством захисту довкілля та природоохоронних ресурсів України й польським виданням Gazeta Wyborcza. Маємо надію, що інформація, систематизована у цьому дослідженні, також сприятиме виробленню дієвого механізму покарання агресора та відшкодування екологічної шкоди.Завантажити дослідження можна за посиланням: http://bitly.ws/LJ6p

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме