Засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського посмертно нагородили почесним званням «Людина року»

Олексій Опанасович зі студентських років прокладав канали: спочатку на будівництві газопроводу, а згодом – розвиваючи водні шляхи від поля до країн, що голодують.. Для цього наша компанія розбудувала річковий флот, інвестувала в українську економіку та розвиток річкового судноплавства $2,3 млрд та побудувала 14 сучасних річкових перевантажувальних терміналів. Гаслом Героя України завжди було «НЕ ЗДАВАЙСЯ!». Власним прикладом Олексій Вадатурський посіяв зернину активності та наполегливості в душі кожного НІБУЛОНівця, і зараз саме той час, коли ці зерна мають прорости в ширшому колі всіх українців: ми повинні боротися, займати державницьку позицію та розвивати економіку України в ці непрості історичні часи.Нагадаємо, що премією «Людина року» Вища Академічна рада загальнонаціональної програми відзначає публічних діячів, які зробили найбільший внесок у розвиток України та українського суспільства. Головна мета заходу – утверджувати й розвивати ідеї патріотизму, незалежності та національної єдності.В умовах масштабного збройного протистояння російській агресії програма «Людина року» зуміла швидко адаптуватися до нових реалій та поєднала актуальний суспільний складник із благодійним, взявши участь у зборі коштів для допомоги Силам оборони України. Без сумніву, церемонія нагородження цього року була особливою. Адже окрім вручення традиційних премій у національних професійних номінаціях і спеціальних та міжнародних нагород, Вища Академічна рада загальнонаціональної програми «Людина року» вперше запровадила низку спеціальних військово-патріотичних премій під загальною назвою «НЕЗЛАМНІ». Ними були нагороджені ті, хто, не шкодуючи ні свого здоров’я, ні життя, виявляючи героїзм, сміливість та відвагу, продовжують мужньо битися за нашу свободу на всіх фронтах – від військових та медиків до енергетиків та рятувальників.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме