«Жодних сумнівів – іти воювати чи ні – у мене не було», – директор філії «Скороходівська» Денис Рябінін

Запевняємо вас: моральний і бойовий дух нашого колеги на рівні 100+. У ворогів немає жодних шансів, коли нашу землю захищають такі люди!Денис прийшов у «НІБУЛОН» у 2006 році – одразу після закінчення Миколаївського державного аграрного університету. Починав економістом на філії «Старобільська», згодом був переведений на посаду заступника директора філії «Сухорабіська», а в 2008 році був призначений її директором. За два роки Денис очолив філію «Артемівська» (зараз «Скороходівська»), що в Полтавській області, якою успішно керує уже 12 років.Окрім того, що Денис очолює філію «Скороходівська», він ще й депутат селищної ради. Як каже Денис, для нього це і хобі, і додаткове навантаження.Минулого лютого Денис перервав свою кар’єру та громадську роботу й кардинально змінив профіль діяльності. З перших днів війни він вступив до лав ТРО Полтавської області, у вересні був мобілізований і проходив військове навчання, а вже з січня бере участь в активних бойових діях у складі 77 окремої аеромобільної бригади.Під час служби Денис пройшов Соледар, Бахмут, Лиманський напрямок. За бездоганну службу був відзначений нагородою «Хрест Сухопутних військ». Зараз Денис перебуває в одній з найгарячіших точок України – в Луганській області. Він оператор БПЛА, займається розвідувальними заходами, а також забезпеченням та доставкою набоїв на бойові позиції.Як і всі українці, Денис мріє про мир і нашу перемогу:«Звичайно, дуже хочу повернутися додому, до родини, до друзів, до рідного «НІБУЛОНу». Але спочатку потрібно вигнати ворога з нашої землі! Мир у всьому світі і наша перемога – зараз це моя найзаповітніша мрія».Дуже віримо і сподіваємось, що мрія нашого колеги здійсниться зовсім скоро і він та всі наші захисники повернуться до своїх рідних!Удома Дениса чекає дружина Оксана і 7-річний син. Чекає свого колегу і друга та неймовірно пишається ним і вся дружна родина НІБУЛОНівців!

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме