Аграрії «НІБУЛОНу» продовжують невпинно навчатись задля забезпечення найкращих показників продуктивності майбутнього урожаю

Цього разу працівники філії «Хмільник» опановували тонкощі роботи на обприскувачах HARDI. Під час навчання тренери робили акцент на практичній частині, з відпрацюванням необхідних навичок одразу на місці.  

«Сучасна сільгосптехніка постійно вдосконалюється, задовольняючи нашу основну вимогу – збільшення продуктивності при скороченні виробничих витрат, – ділиться враженнями Михайло Кристалевський, головний інженер філії «Хмільник». – Нове покоління обприскувачів HARDI на сьогодні є еталонним в контексті надійності, зручності, точності експлуатації, а, отже, оптимізації процесу. Радо сприймаємо кожну можливість вдосконалити свої навички та прокачати професійні скіли»  

Нагадаємо, що спеціально до нового сезону «НІБУЛОН» закупив 12 високотехнологічних обприскувачів HARDI. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме