«НІБУЛОН» придбав 12 обприскувачів HARDI 

Перші два обприскувачі від всесвітньовідомого виробника вже доставлені на кластер «Хмільник». 

Придбання техніки нового покоління закладене в стратегію «НІБУЛОНу», який цього року інвестує в модернізацію парку сільгосптехніки 20 млн доларів США. У компанії роблять ставку на перевірених європейських виробників із потужними технічними характеристиками та екологічно відповідальним підходом.  

Олег Веселов, директор з агровиробництва «НІБУЛОНу»:  
«Ключовим принципом агровиробництва в нашій компанії є ощадливість із розумним підходом до землеробства. Своєчасне та точне застосування засобів захисту рослин – важливий етап у реалізації цього принципу. Обприскувачі HARDI, які максимально оптимізовані для продуктивності й оснащені системою точного землеробства, допоможуть нам у втіленні наших цілей». 

Перші самохідні обприскувачі Alpha evo EcoDrive 4200 36 Delta Force уже прибули на кластер «Хмільник» і готові до експлуатації. Обприскувачі потужністю 245 к.с. із штангою Delta Force шириною 36 м оснащені рідинною системою PrimeFlow з покроковим електродвигунами на кожній форсунці, що дозволяє заощаджувати рідину. А також системою автоматичного відключення форсунок AutoNozzleControl, яка дозволяє вимкнути певні форсунки під час роботи на поворотній смузі та під час розпилення поблизу чутливих ділянок. Це дає змогу заощадити засоби захисту рослин, убезпечитися від потрапляння на суміжні культури та виключити можливість подвійного внесення. На всіх обприскувачах встановлене LED освітлення кабіни та штанги. 

Володимир Тригубець, директор з продажу HARDI в Україні та країнах Балтики: 
«HARDI вже понад 60 років є лідером у виробництві технічних засобів захисту рослин. Компанію обирають за інноваційність і прогресивні сучасні рішення. Ми раді вітати серед наших партнерів «НІБУЛОН» – флагмана аграрного ринку України, у фокусі роботи якого дотримання високих європейських стандартів». 

Також нещодавно «НІБУЛОН» отримав 4 сучасні трактори німецького виробника CLAAS. Нові трактори CLAAS уже на філії «Хмільник», де на них встановлюють систему навігації та інше додаткове обладнання. Це дасть змогу покращити продуктивність і реалізувати систему сучасних підходів до землеробства, на яку  в «НІБУЛОНі» роблять ставку.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме