Чергова партія тракторів CLAAS вчасно перетнула кордон і готується до експлуатації    

«НІБУЛОН» продовжує отримувати законтрактовану восени сільгосптехніку. Цього разу філія «Хмільник» отримала 4 сучасні трактори німецького виробника CLAAS. Вчасна доставка тракторів стала можливою завдяки злагодженій роботі обох команд – «НІБУЛОНу» та CLAAS.  

«Ситуація на кордоні із Польщею залишається непростою, – коментує директор із постачання «НІБУЛОНу» Оксана Кудлай, –  а тому ризик не отримати вчасно чергову партію тракторів CLAAS оцінювався нами як доволі високий.  Несвоєчасні поставки недопустимі в сільському господарстві, адже вони ставлять під загрозу терміни виконання польових робіт.   

Вдячні команді CLAAS за оперативне реагування на запропоновані зміни маршруту слідування техніки та максимальне сприяння у вирішенні потенційної проблеми. Завдяки скоординованій роботі обох сторін трактори змогли перетнути кордон у відповідності до графіка транзитом і через кордон з іншої країни». 

«Ми поважаємо те, що в надскладних умовах війни «НІБУЛОН» працює над ефективністю виробничих процесів та інвестує в нову техніку. Зі свого боку зробимо все належне, аби німецьку техніку було доставлено на українськи поля задля посівної та продуктової безпеки світу », – зазначив Юрій Єгоров, віцепрезидент CLAAS Україна.   

Нові трактори CLAAS уже на філії «Хмільник», де на них встановлюють систему навігації та інше додаткове обладнання. Це дасть змогу покращити продуктивність і реалізувати систему сучасних підходів до землеробства, на яку  в «НІБУЛОНі» роблять ставку.

Раніше ми повідомляли про надходження першої партії тракторів CLAAS.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме