Фахівці «НІБУЛОНу» підвищують кваліфікацію за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України»

У лютому ми оголосили про реформу елеваторного напряму «НІБУЛОНу», яка передбачає зміну моделі управління мережею філій на регіональному рівні. Зміни включають зокрема й кадрову реорганізацію, розширення повноважень і спектру робіт працівників, а отже – й підвищення їхньої кваліфікації та покращення професійних знань.   

Із цією метою «НІБУЛОН» розпочав новий освітній проєкт, який передбачає професійне навчання співробітників елеваторів та виробничо-технічних лабораторій компанії. Допомагатиме нам у цьому проєкт USAID «Економічна підтримка України», ГО «Міжнародна фундація розвитку» та Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій.     

Навчання охопить 175 спеціалістів елеваторів та 26 працівників лабораторій, а саме: апаратників оброблення зерна 2-5 розряду,  начальників виробничо-технічних лабораторій та керівництво служби забезпечення якості та зберігання продукції.  

Усього заплановано 10 онлайн-занять, які триватимуть до 26 квітня. 

Серед основних тем навчання: сучасні технології та методи зберігання зерна, управління якістю зерна, методи та технології очищення, технології сушіння зерна й обслуговування сушильного устаткування, а також методи визначення якості зерна та діагностика хвороби зернових. 

Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОНу»:  
«Будь-які реформи в компанії нерозривно пов’язані з підвищенням кваліфікації працівників, і «НІБУЛОН» – не виняток. Актуалізація професійних знань дає можливість кожному з нас адаптуватися до змін на ринку, використовувати нові технології та підвищувати продуктивність у сучасному конкурентному світі. Останнім часом ми бачимо, що фокус з підготовки й розвитку вузькоспеціалізованого фахівця зміщується на крос-знання та опанування суміжних професій. Для нас як компанії, яка робить ставку на сучасні підходи до роботи, модернізацію та впровадження інноваційних технологій, це дуже актуально: наші фахівці мають досконально знати процеси роботи елеваторів та виробничих філій від А до Я.  

Вдячні партнерам за допомогу в реалізації проєкту з підвищення кваліфікації НІБУЛОНівців. Упевнені, що це лише перший крок у нашій спільній роботі на шляху до нових вершин якості та ефективності роботи». 

Навчання проводиться в межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприянням проєкту USAID «Економічна підтримка України». 

Минулого року за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України» 14 працівників «Суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» отримали додаткову спеціалізацію з питань будівництва та ремонту нових типів залізничних вагонів та вимог до зведення металевих мостів. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме