Комп’ютерну техніку від «НІБУЛОНу» передано освітянам Миколаївщини 

Маємо забезпечити молоді доступ до цифрової освіти, зважаючи на відсутність у навчальних закладах комп’ютерної техніки, яка була знищена внаслідок бойових дій, переконані в «НІБУЛОН».

Саме тому компанія радо відгукнулась на запрошення БФ «Фонд освітніх ініціатив», пообіцявши обладнати школи та коледжі Миколаївщини всім необхідним для налагодження повноцінного навчального процесу. 

Відкладати обіцянку в довгий ящик в «НІБУЛОНі» не звикли, і вже 15 березня першу партію оргтехніки було передано миколаївським освітянам у присутності представників фонду. 

«Наразі ми передаємо близько 400 одиниць оргтехніки, – коментує подію Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОН». – Вона може бути використана для облаштування кабінетів інформатики, а також для організації дистанційного навчання. Впевнені у важливості подібних ініціатив, адже розвиток майбутнього покоління без використання у навчальному процесі нових технологій сьогодні неможливий».

Оксана Захарченко, керівник благодійних проєктів БФ «Фонд освітніх ініціатив», у свою чергу зазначила: «Мета проєкту «Незламна освіта», який започаткував наш фонд, – забезпечити дітям рівний доступ до якісної освіти в умовах війни. Вдячні партнерам, що вони взяли під своє крило Миколаївський регіон, передавши таке необхідне для навчання обладнання».  

Василь Шуляр, директор Миколаївського ОІППО, додав, що Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, як партер БФ «Фонд освітніх ініціатив», готовий підтримати ініціативу «НІБУЛОНу» і виконати почесну місію технічного, організаційного та методичного супроводу запропонованого проєкту та наданої техніки для використання в закладах освіти Миколаївщини. 

Алла Веліховська, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, у своєму зверненні сказала: «НІБУЛОН» уже багато років є візитівкою нашого краю і підприємством, яке забезпечує миколаївців робочими місцями. Як справжні лідери вони підтримують і соціальні ініціативи, направлені на розвиток освіти. Комп’ютери, які ми отримали сьогодні, стануть у пригоді сотням дітей, що навчаються онлайн або у змішаному форматі та мають проблеми із навчанням через брак техніки або застарілу техніку».   

«НІБУЛОН» і надалі підтримуватиме освітні ініціативи, про які ми обов’язково будемо вас інформувати. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме