«НІБУЛОН» передасть оргтехніку освітнім закладам Миколаївщини

«НІБУЛОН» передасть оргтехніку освітнім закладам Миколаївщини в межах благодійного проєкту «Незламна освіта» від Фонду освітніх ініціатив за сприяння Міністерства освіти та науки України. 

Про це на зустрічі учасників проєкту «Незламна освіта» із заступником Міністра освіти і науки України Дмитром Завгороднім заявила Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОНу». 

«Ми із задоволенням відгукнулась на запрошення фонду поліпшити матеріально-технічну базу освітніх закладів. І в першу чергу хочемо закрити потреби навчальних закладів нашої рідної Миколаївської області. У Миколаєві «НІБУЛОН» народився і за 32 рік виріс до лідера галузі. У Миколаєві мешкають наші співробітники з родинами і дітьми, які, незважаючи на те що цей куточок України зазнав величезних збитків під час війни, залишаються там жити, працювати та навчатися. Наша ціль у межах проєкту «Незламна освіта» – підтримати тих, хто має жагу до навчання, однак через відсутність відповідної техніки не має змоги її задовольнити», – зазначила Яна Романенко.  

Перша партія оргтехніки від «НІБУЛОНу» поїде у школи та технікуми вже 15 березня.

Більше інформації про проєкт «Незламна освіта» тут

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме