«Мої вироби мають пожиттєву гарантію», – Олександр Ровнягін, філія «Золотоніська»

Калетників (саме так називають ремісників, що займаються виробництвом гаманців) у родині Олександра немає, бажання пошити виріб власноруч виникло спонтанно, і вчитись усьому довелося буквально з нуля. «Коли я побачив відео, як пошити гаманець, то подумав, а чому б не спробувати самому? Купив шкіру, нитки, шило, подивився відеоуроки інших майстрів, пошукав інформацію про матеріали й техніку, а потім просто почав шити. Кілька перших екземплярів пішли в смітник. А вже десь третя чи четверта спроба виявилась вдалою, і результатом я був задоволений. До речі, цим гаманцем я користуюсь до сьогодні. Незважаючи на те, що за ці роки пошив десяток гаманців, які здавалося б краще та майстерніше виготовлені, саме цей перший так і залишається найдорожчим і незамінним», – розповідає Олександр. Мабуть, гаманець виявився ще й щасливим, адже саме після нього Олександр почав отримувати замовлення – одне за одним. Спочатку гаманець побачив друг. Коли дізнався, що Олександр пошив його власноруч, попросив і собі такий. Виробами Олександра почали цікавитись знайомі, колеги – і справа пішла. Для того, щоб пошити один гаманець, потрібно витратити принаймні тиждень. Проте час тут не головне, запевняє наш колега: «Навіть маючи необхідні інструменти, досвід і, як-то кажуть, набиту руку, на пошиття гаманця чи портмоне потрібно витратити багато сил і часу. Я намагаюсь не поспішати: часто одним неправильним рухом можна пошкодити шкіру, тоді доводиться переробляти майже все спочатку. Тому я працюю без конкретних строків. Головне – якість, а не швидкість. В ідеалі можу зшити один гаманець за тиждень – тоді отримую задоволення, працюючи по кілька годин на день. Буває й так, що результат не дуже радує, а іноді все виходить навіть краще, ніж планувалось». В Олександра є заготовлені шаблони та лекала, але за бажанням замовника може зшити індивідуальне замовлення. Шкіру, фурнітуру та інструменти замовляє в магазинах для handmade виробів.«Багато знайомих користуються моїми гаманцями вже не один рік і час від часу висловлюють вдячність. Мене це дуже радує, приємно знати, що те, що ти зробив своїми руками, приносить людям користь. Я шию гаманці винятково зі шкіри, завдяки чому вони дуже зносостійкі, а тому жартома кажу, що вони мають пожиттєву гарантію», – каже Олександр.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме