«Наш досвід – приклад популяризації ідеї «Зроблено в Україні»,  – Михайло Різак 

Днями директор із взаємодії  з органами влади Михайло Різак став учасником форуму «Зроблено в Україні», під час якого Президент Володимир Зеленський оголосив про створення економічної платформи з однойменною назвою «Зроблено в Україні». На форумі відбулася зустріч з Першою віце-прем’єр-міністеркою – міністеркою економіки України Юлією Свириденко, головою Одеської ОВА Олегом Кіпером та головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом. 

Новостворена платформа має на меті підтримку та розвиток українського виробництва, популяризацію українських виробників. Вона стане майданчиком постійного прямого діалогу держави та підприємців, якого, на думку Михайла Різака, конче не вистачало на різних етапах становлення нашої держави та розвитку економіки.  

Попри відсутність підтримки, «НІБУЛОНу» самотужки вдалось відродити суднобудування та судноплавство. Компанія побудувала сучасний флот, повернула висококваліфікованих суднобудівників і судноводіїв додому, запропонувавши конкуренту заробітну плату та гідні умови праці на сучасному підприємстві, а також сприяла розвитку супутніх галузей економіки (промисловості, будівництва, металургії тощо). Про рівень суднобудівних потужностей та експертизи свідчить вибір ТОВ «ССЗ «НІБУЛОН» компанією ОСЕА як єдиного відповідного з точки зору досвіду й технологій підрядника для локалізації виробництва катерів в Україні.  

«НІБУЛОН» компанією ОСЕА як єдиного відповідного з точки зору досвіду й технологій підрядника для локалізації виробництва катерів в Україні.  

«Наш досвід – приклад популяризації ідеї «Зроблено в Україні». Це приклад того, як сучасний флот українського виробництва складає гідну конкуренцію іноземному на водних шляхах України. Утім відсутність попиту на внутрішньому ринку ставить під загрозу національне суднобудування. «Аналогів немає в Україні» –  чи не найбільш поширений лозунг, яким керувалися багато вітчизняних підприємств, надаючи перевагу закордонним товарам та послугам навіть в умовах повномасштабної війни, – говорить Михайло. – Лише минулого року у сфері суднобудівних послуг  ми неодноразово ставали очевидцями такої філософії. Так, наприкінці року Морська пошуково-рятувальна служба оголосила тендер на придбання патрульного судна, прописавши технічні вимоги під конкретного постачальника. За результатами тендера судно замовили в естонської компанії, відкинувши конкурентну пропозицію ТОВ ССЗ «НІБУЛОН». Інше державне підприємство «Дельта-лоцман» при виборі лоцманських катерів, придбання яких фінансувалося USAID, також зупинило свій вибір на закордонному постачальнику». 

Створення нової економічної політики – це вісник змін як для малого, так і для середнього та великого бізнесу. Державна протекція і безперервний діалог можуть стати потужним драйвером у становленні української економіки, якщо презентовані Президентом принципи суспільного договору підтримки платформи будуть реалізовуватися на місцях, насамперед державними підприємствами та органами влади. 

Нещодавно Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади «НІБУЛОНу», взяв участь у роботі круглого столу, організованого Міністерством відновлення. Ключовою темою зустрічі було обговорення питання експорту та розвитку логістичних шляхів.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме