«НІБУЛОН» отримав першу машину для розмінування від Global Clearance Solutions AG

«НІБУЛОН» отримав першу з чотирьох найсучасніших механічних платформ розмінування GCS-200 від швейцарської компанії Global Clearance Solutions.

«НІБУЛОН» отримав першу з чотирьох найсучасніших механічних платформ розмінування GCS-200 від швейцарської компанії Global Clearance Solutions.

Одна така машина здатна щодня розчищати територію розміром із футбольне поле, усуваючи вибухові загрози та повертаючи сільськогосподарські угіддя в економіку, а інфраструктуру – в користування цивільному населенню.

Швейцарська компанія Global Clearance Solutions не тільки надала «НІБУЛОНу» сучасну розмінувальну машину щойно з виробництва, а й забезпечила її запуск в експлуатацію безпосередньо в Україні. Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Німецьким державним банком розвитку (KFW DEG).

Заступник керівника відділу операцій GCS Ешлі Вільямс зазначає, що компанія хоче підтримати «НІБУЛОН», найбільшого українського експортера зерна, та оперативно підвищити кваліфікацію НІБУЛОНівських демайнерів для безпечної та ефективної роботи на розмінувальних машинах GCS-200. 

Натомість начальник відділу розмінування «НІБУЛОНу» Максим Совєткін подякував партнерам компанії за підтримку: «Ми щиро вдячні Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Німецькому державному банку розвитку (KFW DEG) за фінансування проєкту, а компанії GCS за надання та запуск в експлуатацію сучасної розмінувальної машини GCS-200. Це ще один крок у напрямку очищення українських земель, і наша команда зробить усе можливе, щоб українські поля були безпечними».

Нагадаємо, що GCS-200 призначена для важких завдань із розмінування з максимальною живучістю в ускладнених умовах навколишнього середовища.

Машина має V-подібний корпус із високоміцної сталі для максимальної живучості в зонах підвищеної небезпеки. Дистанційне керування із вбудованими та захищеними системами камер гарантує безпечну та точну роботу: діапазон дії дистанційного керування в межах 300–3500 м залежно від конфігурації та робочого середовища.

Машина ефективна для знешкодження бронебійних і протитанкових мін за допомогою румпеля (глибина розірвання до 31,50 см) і ціпа (глибина розірвання до 30,50 см).

Гарне зчеплення та пересування техніки в умовах складного рельєфу забезпечують безступінчастий гідростатичний привід ходу, незалежний для кожної гусениці, та гідравлічні двигуни для ходового приводу, які рухаються завдяки приводам відбору потужності коробки передач Allison. Сучасні компоненти та високоміцні матеріали машини витримують найсуворіші кліматичні умови.

Маніпулятор для підняття важких предметів дає оператору можливість виймати із землі предмети вагою від 650 до 2000 кг. Маніпулятор із різноманітними інструментами для утилізації саморобних вибухових пристроїв та видалення нерозірваних боєприпасів дають можливість викопувати боєприпаси, захоплювати та підіймати їх, штовхати за допомогою вбудованого бульдозерного відвалу, різати та розбирати їх на частини.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме