«НІБУЛОН» отримав сівалки і пройшов професійне навчання від HORSСH  

Перші три сівалки точного висіву HORSСH Maestro 24 SV доставили на філії «Хмільник», «Чигирин» та «Кам’янець-Подільська» за планом – напередодні посівної кампанії. Одразу після цього інструктори HORSСH провели теоретично-практичний навчальний тренінг з роботи на новій техніці для директорів кластерів, агрономів та сервісної служби «НІБУЛОНу».

Навчання було організовано на базі навчального центру HORSСH, де є вся необхідна матеріально-технічна база. Також дилером HORSСH, компанією «Полетехніка», було проведено професійне навчання операторів посівних комплексів безпосередньо на виробничих базах підприємства. 

«Для нас дуже важливо розвивати команду, – говорить Олег Веселов, директор з агровиробництва. – Тому навчання супроводжуватиме кожний етап модернізації технопарку компанії. Ми піклуємось про те, щоб спеціалісти відповідали вимогам сучасного світу з його технологічним прогресом і постійним рухом уперед. Адже актуальні знання, вміння адаптуватись і навчатись новому гарантують гідну заробітну плату і конкурентоспроможність на ринку праці. Вдячні партнерам за сприяння у підвищенні кваліфікації команди». 

Зафіксували для вас найцікавіші моменти процесу навчання. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме