«НІБУЛОН» впроваджує рішення з енергомоніторингу в мережі елеваторних комплексів 

Енергомоніторинг роботи елеваторів дозволить оптимізувати використання енергоресурсів за конкретними операціями. Таким чином, «НІБУЛОН» рухається до мети зменшення енерговитрат всього спектра елеваторних операцій відповідно до цілей сталого розвитку.

Програмно-апаратний комплекс в основі рішення з енергомоніторингу дозволяє збирати дані безпосередньо з вузлів обліку газу та електроенергії, аналізувати їх та в режимі реального часу формувати звіти, необхідні як для оперативного реагування, так і для створення енергетичної політики організації. Зараз система дозволяє відслідкувати витрати газу та електроенергії, наприклад, на зняття вологи в перерахунку на один тонно-відсоток сушіння кукурудзи. Ця інформація використовується для формування виваженої цінової політики на елеваторні послуги та пошук шляхів оптимізації ресурсів. У подальшому буде запроваджено повну автоматизацію системи термометрії зернових елеваторів, що дасть змогу повністю контролювати показники температурного режиму, попереджаючи тим самим будь-яке відхилення від норми.  

За словами Юрія Хорунжого, технічного директора «НІБУЛОНу», для компанії впровадження подібних прогресивних технологій – це ще одна монетка у скарбничку модернізації елеваторного напряму. Адже такі сучасні інструменти дозволяють сформувати систему споживання енергоресурсів і поставити реальні, фінансово обґрунтовані цілі  задля сталого енергетичного розвитку.  

Зараз рішення веріфікується та адаптується до потреб «НІБУЛОНу» в межах пілотного проєкту. В подальшому його буде розгорнуто по всій мережі елеваторних комплексів підприємства. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме