Працівники Перевантажувального термінала пройшли щорічне спеціальне навчання з питань охорони праці

Наразі триває щорічне спеціальне навчання з наступною перевіркою знань з питань охорони праці працівників перевантажувального термінала «НІБУЛОН». Навчання проводиться для працівників ПТ, які виконують роботи з підвищеною небезпекою, до яких належать: електрозварювальні та газополум'яні роботи;транспортування балонів із різними видами газів;монтаж, наладка, технічне обслуговування, ремонт і демонтаж вантажопідіймальних машин і механізмів, ліфтів, конвеєрів, підвісного канатного гідравлічного транспорту, технологічного і верстатного обладнання, електроустановок та ліній електропередач;роботи в колодязях і бункерах;роботи на висоті;обслуговування і ремонт газопроводів, газорозподільних пунктів, які використовують природні вуглеводневі гази;обслуговування механічних та автоматичних ліній;роботи в силосах, призначених для різної сільськогосподарської продукції, тощо.Навчання проходить у три етапи.Перший – теоретичний і передбачає вивчення чинного законодавства України про охорону праці, актуальних основ гігієни праці та виробничої санітарії, загальної інформації про медичні огляди, нещасні випадки, причини, профілактику та їх розслідування. Навчання провів спеціаліст служби охорони праці та медичної підтримки «НІБУЛОНу» Сергій Савінець.Другий етап – практичний і стане в пригоді як на виробництві, так і в будь-якій життєвій ситуації. Працівники медичного центру Лідія Тесля, Наталія Гуц та Анастасія Ткачук провели тренінг, присвячений наданню домедичної допомоги постраждалому до приїзду медиків та засвоєнню алгоритму дій при виявленні людини у невідкладному стані. Основний акцент – на відпрацюванні базових навичок, що не потребують спеціальних медичних інструментів. Зокрема, співробітники ПТ вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію, відпрацьовували техніку непрямого масажу серця, тренувалися накладати джгут та зупиняти різні види кровотеч.Зараз проходить завершальний етап – індивідуальне заняття для кожного працівника з безпосереднім керівником відповідно до того типу робіт, які він виконує. У результаті співробітники ПТ поновлять необхідні знання та навички, які допоможуть у разі виникнення реальної, а не «тренувальної», ситуації не розгубитись і максимально швидко виконати всі необхідні дії.Цьогорічний курс триватиме до 15 вересня і охопить понад 80 працівників ПТ.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме