Райффайзен Банк та «НІБУЛОН» підписали угоду про реструктуризацію 

«НІБУЛОН» та Райффайзен Банк підписали двосторонню угоду з реструктуризації кредиту на суму USD 45 млн терміном на 6 років. Це приклад реальної підтримки та прояв довіри з боку українського банка і міжнародних фінансових інституцій до українського бізнесу під час війни. 

«Ми завжди підтримуємо українських аграріїв, бізнес яких постраждав від війни, та йдемо назустріч клієнтам, які намагаються добросовісно виконувати свої зобов’язання, а також індивідуально підходимо до кожного кейсу з реструктуризації заборгованості», – зазначила Наталія Гуріна, заступниця голови правління Райффайзен Банку, яка відповідає за управління ризиками та роботу з проблемною заборгованістю. 

 «Усі ми пам’ятаємо вражаючі кадри влучання чотирьох авіабомб по 500 кг у зерновий термінал філії «Козацька» на Херсонщині та подальшу повінь, яка спіткала її внаслідок підриву Каховської ГЕС. Розуміння цього факту дає нам можливість осягнути рівень довіри з боку банку до «НІБУЛОНу», який компанія отримує разом із реструктуризацією. Дякуємо за те, що обираючи «НІБУЛОН», підтримуєте економічну стійкість агросектора та України в умовах військових викликів», – зазначає Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНа». 

Вдячні Райффайзен Банку за цей крок назустріч «НІБУЛОНу» та звертаємо увагу, що в Групи Нібулон більше 25 українських і іноземних кредиторів, з яких абсолютна більшість станом на сьогодні вже підтримала і підписала умови реструктуризації. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме