Режим заходження суден до операційної акваторії

Режим заходження суден

Режим заходження суден до операційної акваторії Перевантажувального терміналу у м. Миколаєві

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

 

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Очаківська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

Річковий порт «ОЧАКІВСЬКИЙ» (філія ТОВ СП «НІБУЛОН»)  розташовано у берега у 1,5 кбт. до NNE від мису Очаківський. 

Географічно, розташовано у піднаглядній акваторії Капітана Морського Порту Миколаїв. На судна в річковому  порту «ОЧАКІВСЬКИЙ», щодо регулювання входу, виходу та рух суден, дотримання пропускного, протипожежного і санітарного режиму поширюються вимоги: 

  • Обов’язкових Постанов по Миколаївському морському порту (в межах оформлення приходу / відходу суден та нагляду за безпекою судноплавства);  
  • Положення про правила заходу, стоянки біля причалів і виходу суден в акваторії ТОВ СП «НІБУЛОН» – філії «ОЧАКІВСЬКА». 

На регулювання входу, виходу та рух суден дотримання пропускного, протипожежного та санітарного режиму поширюються вимоги – Обов’язкових постанов Миколаївського Морського порту. 

Операційна акваторія річкового порту «ОЧАКІВСЬКИЙ» представляє собою – ківш, з’єднаний з лиманом (БДЛК) з водним підходом завширшки – 40 м. , що пролягає крізь відмілину з глибинами менше за – 3 м.

Операційна акваторія річкового  порту, (у системі координат WGS-84) включає: ділянку водного простору, (до урізу води) що відокремлено лінією, що з’єднує точки з такими координатами:

По  водному підходу проходу пролягає фарватер, обладнаний створом світних знаків. 

Операційна Акваторія ковша – днопоглиблена;  Грунт – ілистий з піском. Довжина причальних ліній становить – 208,8 м. З Півночі та Західного берегів ковша – розташовано Причал №1 і Причал №2. Глибини біля причалів становлять – 4 м. 

В річковому порту «ОЧАКІВСЬКИЙ» – можна здійснити прийняття суднового забезпечення, бункерування прісної води, а також – здачі льльних та фекальних вод.

Морський підхідний канал – водний об’єкт (у системі координат WGS-84) включає:  ділянку водного простору,  що відокремлено лінією, що з’єднує точки з такими координатами:

Затонуле судно с глибиною 2,2 м. лежить у 3,5 кбт. до ENE від входу  у ківш.

Підводна перешкода (труба) з глибиною над ним 3,8 м. знаходиться  з Південної сторони фарватеру у 4 кбт. до входу в ківш. Виставлено світний кардинальний буй Північний 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Тернівська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

За специфікацією філія призначена для виконання перевантаження на судна внутрішнього водного транспорту та зберігання зернових, олійних культур навалом. 

Географічно філія розташована на правому березі річки Дніпро, а саме на 347,1 км.

Судноводіям, для забезпечення безпечного переходу до філії «Тернівська», слід обовязково мати на борту та користуватись наступними навігаційними Посібниками та навігаційними річковими картами: 

  • Річковою навігаційною картою – «3530»; 
  • Лоція річки Дніпро; 
  • Правила плавання по ВВШУ; 
  • Ситуаційна карта підхідного каналу та операційної акваторії філії.
  • Додаткові та термінові навігаційні повідомлення публікуються та надсилаються (у разі реєстрації) на відповідному сайті Річкової інформаційної служби (РІС).

Від відмітки 347,1 км. р. Дніпро, на траверзі селища Воронове, у напрямку річки Осокорівка – прокладено водний підхід, до причалу філії «Тернівська». 

Кромки (бровки) водного підходу позначено всесезонними, канальними буями червоного і зеленого кольору – 12 шт. (сигароподібні, льодові Н-2). Але слід враховувати що плавучі навігаційні знаки з різних причин – можуть бути зміщені зі своїх штатних місць, тому в якості орієнтира не можуть використовуватись.

12,2 км. – довжина підхідного каналу. 

24 м. – ширина підхідного каналу.

Рух вздовж каналу водного підходу – має відбуватись рухаючись на найменшій, безпечній швидкості, враховуючи власні характеристики конкретного ББС у кожному випадку окремо.

На траверзі селища Воронове – 4,5 км. водного підходу до філії «Тернівська», справа від осі водного підходу – знаходиться ділянка водного простору зручна для безпечного використання у якості якірної стоянки (230 м. / 190 м.).

Лоцманське проведення суден до причалів філії або у зворотному напрямку – не вимагається.

Максимальні габарити суден, що можуть безпечно обслуговуватись біля причалу філії:

Довжина 

L max.= 135 м.

 

Ширина 

B max. = 16 м.

 

Осадка 

D max. = 3,8 м.

 

Причальна споруда

«ГТС-7166»

 

Довжина вантажного причалу – 149 м.;  

Швартовний пристрій – «ТС-20» (ГОСТ 1412-85);

Кількість швартувальних тумб – 6 шт.;

Відстань між швартовними пристроями – 23 – 29 м.;

Максимальне навантаження на швартовні тумби – 200 кН.;

Причал обладнано відбійними пристроями. В якості відбійних пристроїв використано гумові циліндри діаметром – 0,3 м. довжиною – 1,5 м.;

Загальна кількість встановлених відбійних пристроїв вздовж вантажного причалу філії – 47 шт.;

Відстань між встановленими відбійними пристроями – 2,6 – 3,1 м.;

На території філії можливе зберігання зернових культур навалом – 76 тис. т.

Максимальна глибина біля причалу становить – 3,95 м. (місцями менше за проектну).

Рух суден допускається – цілодобово.

Рух суден – односторонній.

Розходження суден – допускається лише на ділянці від с. Воронове до с. Андріївка і лише у денний період часу та за умови достатньої видимості, що становить  не менше – 1,5 км. – 2,0 км.

Під час здійснення судно-заходу, лоцманський супровід – не вимагається. 

Для заходу ББС максимальний склад не має перевищувати склад схеми 1+1 (одна баржа + один буксир). 

Під час швартування суден до причалу філії, достатню кількість швартовних канатів – визначає капітан буксира, що привів зазначену баржу, але не менше ніж по два швартовних кінця з баку та юту судна.

Перші швартовні канати мають бути поданими за використання кидального кінця.

Сталеві швартовні канати мають бути обладнаними пружинними пристроями (пропіленовими вставками швартовного канату, що за своїм розривним зусиллям – менше ніж максимальне зусилля сталевого канату), за умови неможливості використання зазначених «пружин» – з судна, на берегові швартовні тумби подаються пропіленові швартовні канати. 

Судна, що ошвартовані до причалу філії – мають можливість:

– завантаження / розвантаження зернових культур насипом;

– забезпечення безпечної стоянки біля причалу; 

– під’єднання до електромережі;

– поповнення суднових запасів;

– бункерування прісної води;

– здачі суднових відходів;  

 

Що до фінальної позиції швартування судна до причалу філії – капітан судна узгоджує з головним інженером філії.

 

Допускається швартування суден біля причалу філії – у два корпуси (бортом одне до одного), при цьому – необхідно з другого судна, зовнішньої сторони причалу (морської сторони) на берегові швартовні тумби – мають бути подано додаткові швартовні канати. 

 

Під час стоянки суден біля причалу філії «ТЕРНІВСЬКА» – усі судна мають контролювати стан швартовних канатів, рівня зажуреності судна (осадки) та відповідного етапу завантаження / розвантаження судна відповідно з попередньо погодженим судном з береговим представником філії – Планом вантажних операцій, контролювати стан поверхні акваторії на предмет виявлення аварійних розливів нафтопродуктів та попередження забрудненню навколишнього середовища.  

 

За стан морехідності судна або ББС – відповідає – капітан судна (буксира).

 

Під час завантаження / розвантаження судна – контроль за основними критеріями остійності судна – лежить на екіпажі судна або буксира.

 

Протипожежна безпека на території Філії і на суднах, що стоять біля причалу в процесі ремонту або добудови забезпечується суворим  дотриманням «Правил пожежної безпеки для споруджуваних і ремонтованих суден», затверджених наказом МНС України від 17.07.2003 р. №136. 

 

Протипожежна безпека суден з екіпажами на борту, які пришвартовані біля причалу Філії і знаходяться в процесі виконання сервісних робіт або вирішення інших питань або планового відстою – забезпечується суворим дотриманням «Правил пожежної безпеки на морських суднах України», затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 24.02.2007 р. № 159.

 

Усі особи, які знаходяться на території Філії і на судах, в разі виявлення спалаху, повинні негайно зателефонувати за телефоном «101», вказати місце пожежі і вжити всіх заходів щодо ліквідації вогнища загоряння. 

 

За протипожежну безпеку на території Філії несе відповідальність адміністрація Філії. За профілактичну роботу – служба пожежної безпеки ТОВ СП «НІБУЛОН».

 

Що до отримання інформації про зміни навігаційних умов і режиму плавання на ВВШ У – можна отримати відвідав офіційний сайт Річкової інформаційної служби (РІС).

 

Порядок пропускання суден і ББС через шлюзи визначено – Правилами пропуску суден через судноплавні шлюзи України.

 

Нижньодніпровське регіональне представництво регулювання руху суден на ВВШУ – здійснює цілодобово – Інспекція судноплавного і портового нагляду 

тел.:+38 (0552) 48-87-53

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Кременчуцька» ТОВ СП «НІБУЛОН»

Географічно філія розміщена і межує з Кременчуцьким річковим портом. 

Відносно річки Дніпро філія знаходиться на лівому березі, на траверзі 538 км. основного суднового ходу.

Акваторія філії – не захищена. 

Специфікується філія на перевантаженні зернових культур навалом.

Для виконання судно-заходу до / з філії судноводії усіх суден мають користуватись відповідно відкоригованою – Річковою навігаційною картою  – «3531» та дотримуватись Правил плавання по ВВШ У.

Судна, що відвідують причал філії – мають можливість:

  • виконання завантаження / розвантаження зернових культур навалом;
  • під’єднання судна до загальної мережі електроживлення;
  • вивантаження суднових відходів;
  • бункерування прісної води;
  • поповнення запасів провізії;
  • заміну екіпажу; 
  • забезпечення безпечної стоянки суден біля причалу;

Зерносховища філії складають – 96,2 тис. т.

 

Причальні споруди

«ГТС-7042»

Довжина причалу становить – 219,8 м.

Максимальна глибина біля причалу – 2,8 м.

Причал обладнано гумовими відбійними пристроями, циліндричної форми, діаметром -300 мм. і довжиною – 2 м. Загальна кількість – 75 шт.

Вздовж причалу на відстані у 21 м. одна від одної встановлено швартовні тумби (ГОСТ 1412-85) у кількості – 13 шт. Робоче навантаження – 20 кН.

У нічний час периметр причалу освітлено стаціонарно встановленими на стовпах світильниками, у достатній кількості необхідній для забезпечення безпеки персоналу залученого до роботи у вантажних трюмах судна ошвартованого до причалу філії. 

Перевантажувальна машина «TELESTACK – 527»

Швидкість руху  на  підхідних каналах та акваторії порту слід вибирати    з    урахуванням    місцевих     експлуатаційних і гідрометеорологічних умов, гарантії безпеки судноплавства, а також збереження гідротехнічних споруд та попередженні забруднення навколишнього середовища. 

 

Кожен суднозахід – має бути погодженим із старшим диспетчером флоту судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН»

До філії мають право заходити тільки ті судна що планово будуть оброблятись біля причалів філії.

Жодне з суден що має намір відійти від причалу філії має погодити дане питання з – головним диспетчором флоту СК.

Швартування ББС або суден до причалу філії має відбуватись з мінімальним впливом роботи ГРК в сторону причалу.

Для заміру рівня води у акваторії спостерігається за допомоги використання встановленої водомірної рейки «РМВ-4» (Паспорт «РМВ 00.000ПС» від 22.04.2010 р.).

Матеріали даного документа було зібрано з усіх відповідних джерел, враховуючи досвід хорошої морської практики та загальних вимог безпечного судноплавства та «Керівництво з маневрових характеристик штовханих складів суден ТОВ СП «НІБУЛОН»», розроблених Морехідною Академією у м. Одеса у 2011р. 

ВАТ «Кременчуцький річковий порт» +38 (05366) 2-32-52

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

 

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Бессарабська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

Основний документ: «Положення про правила заходу, виходу суден до (від) перевантажувального терміналу, та стоянки  в прилеглій акваторії філії «Бессарабська»». 

Для забезпечення безпеки судноплавства в період експлуатації водного

підходу та операційної акваторії, рейдової якірної стоянки визначені їх габарити, в цьому Положенні мається на увазі водний простір, який обмежений координатами: 

Всі судна, що заходять на філію «Бессарабська» ТОВ СП «НІБУЛОН»,

повинні дотримуватися міжнародних нормативно-правових актів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Капiтани суден, пiд час слiдування до причалу або виводячи судно з акваторії Філії, виконуючи будь-які роботи пов’язані з судноплавством

повиннi керуватися: 

  • цими Положеннями;
  • «Обовязковими Постановами» Ізмаїльського морського торговельного порту;
  • «Основні положення про плавання по Дунаю» та особливі рекомендації по застосування компетентними властями придунайських держав основних положень про плавання по Дунаю, прийняті Дунайською комісією (із змінами та доповненнями);
  • «Правилами судноплавства на внутрішніх водних шляхах України», як зазначено в наказі Міністерства транспорту України №91 від 16.02.2004;
  • Міжнародними правилами попередження зіткнення суден МПЗЗС-72;
  • іншими чинними нормативно-правовими актами.

 Оформлення приходу судна / буксирного складу/суден місцевого базування

здiйснюється вiдповiдно до вимог Обов’язкових постанов Ізмаїльського морського торговельного порту, наказу Міністерства інфраструктури України від 27 червня 2013 року №430 «Про затвердження  Порядку оформлення приходу суден у морський порт, надання дозволу на вихід суден у море та оформлення виходу суден із морського порту».

Капітан судна/буксирного складу, що прямує до філії «Бессарабська»,

зобов’язаний надавати інформацію про судно (барже-буксирний склад) капітану ІМТП до СКП і адміністрації Філії безпосередньо або через морського агента, про підхід судна, що найменше за 24 години, з наступним уточненням за 12 годин, 4 години до очікуваного часу прибуття судна до перевантажувального терміналу;

або не пізніше часу, коли судно залишає попередній порт, якщо час плавання менше ніж 24 години;

або якщо порт заходу невідомий або змінюється протягом плавання, як тільки ця інформація стане доступною;

При цьому повідомляються такі дані:

  • назва, позивний сигнал і прапор судна;
  • тип судна, ідентифікаційний номер ІМО та номер ідентифікатора Морської Рухомої Служби (MMSI) (далі – номер MMSI);
  • встановлений на судні рівень охорони згідно з вимогами Міжнародного кодексу з охорони суден та портових засобів;
  • найменування/прізвище, ім’я та по батькові судновласника;
  • порт виходу (попередній порт заходу);
  • назви 10 останніх портів, до яких заходило судно;
  • термінал призначення;
  • найбільшу довжину та ширину судна;
  • висоту борту судна;
  • фактичну осадку судна носом і кормою;
  • вантаж та його кількість;
  • кількість на борту пасажирів і членів екіпажу;
  • вантажопідйомність судна, кількість і об’єм трюмів, наявність і кількість твіндеків;
  • найменування/прізвище, ім’я та по батькові морського агента;
  • потребу в бункері, прісній воді, постачанні тощо;
  • заявку на портові послуги;
  • очікуваний час прибуття до порту призначення або лоцманської станції (ETA – estimated time of arrival), як вимагається портовими властями порту заходу судна, та очікуваний час відправлення з порту (ETD – estimated time of departure);
  • заходи, передбачені в порту призначення або на якірній стоянці призначення (навантаження, розвантаження тощо);
  • заплановані обов’язкові перевірки, а також основні роботи з технічного обслуговування та ремонту, що мають здійснитися під час перебування у порту;
  • дату останньої перевірки інспекцією контролю держави порту, проведеної в рамках Меморандуму про взаєморозуміння щодо контролю державою порту у Чорноморському регіоні;
  • дату останньої перевірки інспекцією контролю держави прапора (для суден під Державним прапором України);
  • морські протести (за наявності);

Прийом судна до причалів терміналу під обробку, стоянку та інші операції

проводиться після підтвердження адміністрацією Філії.

Лоцман на борту судна, яке йде на швартовку до причалів Філії надає капітану судна /буксирного складу наступну інформацію:

  • допустимо дозволену осадку біля причалу;
  • наявність буксирів, якщо такі необхідні для надання допомоги при маневрування та швартування;
  • чи застосовуватимуться буксирні троси судна чи буксирів;
  • специфічні особливості причалу;
  • місце встановлення трапу для доступу на судно;
  • пропозиції щодо запланованих вантажних операцій або зміни існуючих планів вантажних операцій;
  • відомості про обстановку на акваторії;
  • можливість використання якоря при швартуванні;

особливості майбутнього швартування та стоянки з урахуванням погодних умов;

У разі планового заходу на акваторію Філії з подальшим швартуванням до

причалу судна під іноземним прапором адміністрація Філії інформує про це офіцера з охорони ПЗ філії «Бессарабська», надає стандартний перелік інформації з безпеки, а якщо на судні, перебуває нелегальний(і) пасажир(и), то судно додатково до стандартного переліку інформації з безпеки, повинно надати інформацію про кожного нелегального пасажира, передбачену Резолюцією ІМО А871(20).

Отримавши iнформацiю про плановий пiдход судна /буксирного складу,

директор Фiлії розглядає можливiсть швартування судна/буксирного складу бiля

причалiв перевантажувального терміналу та iнформує головного інженера філії, про можливiсть та умови заходу в акваторiю i час швартування до причалу. Будь-яке судно має швартуватися у місці зазначеному адміністрацією Філії, з урахуванням довжини та осадки судна.

Капiтан судна/буксирного складу, пiсля швартування до причалy Фiлiї, чи

 судновий агент подає актуальну Суднову роль представнику oxopoни Фiлiї, на головнiй прохiднiй i робить запис у Журналi реєстрацii, та копію Суднової ролі до СБС СК ТОВ СП «НІБУЛОН» офіцеру охорони портових засобів.

У разi змiни у складi екiпажу в перiод стоянки судна/барже-буксирного складу

бiля причалу Філії капiтан чи судновий агент зобов’язаний повiдомити про це охорону Філії i внести змiни до Суднової ролі.

В разі повної змiни екiпажу, в перiод стоянки судна/буксирного складу біля

причалу Філії, капiтан (змiнний капiтан) заступаючого на змiну екiпажу чи судновий агент повинен надати представнику охорони Фiлiї нову Суднову роль i зробити запис в Журналi реєстрацiї.

Прихід судна до філії «Бессарабська» ТОВ СП «НІБУЛОН».

Вхід суден в акваторію Філії, підхід до причалів здійснюється з дотриманням

Правил плавання у зоні дії ПРРС та ОППД, а також МПЗЗС-72.

Капітани суден, що прямують вниз за течією, при підході до 92 км, і знизу при

підході до 87 км, зобов’язані повторно запросити у лоцмана-оператора  ПРРС дозвіл на прохід повороту 89 км або заходу до філії «Бессарабська». При підході до повороту 89 км необхідно подати один тривалий звуковий сигнал тифоном і зробити сповіщення всім суднам на 16 каналі УКХ. 

Максимальні розміри суден, що прямують до причалів філії «Бессарабська»,

не повинні перевищувати:

довжина судна – до140 м, ширина судна – до 30 м, осадка судна – до 7 м.

Довжина або осадка, яких перевищує вищезазначенi норми, в кожному 

конкретному випадку є предметом розгляду i вирiшується директором Фiлії.

На всі маневрові операції в акваторії Філії капітан судна запитує дозвіл у ПРРС і

головного диспетчера філії «Бессарабська». Якщо судно протягом 30 хвилин не розпочала вчиняти дозволені дії або не увійшло у зону контролю, дозвіл скасовується і запит слід робити повторно.

Для подальшого швартування до причалу капітан судна (лоцман) узгоджує свої

дії з лоцманом-оператором ПРРС та з головним інженером філії «Бессарабська».

Головний диспетчер флоту СК ТОВ СП «НІБУЛОН», або змiнний диспетчер 

завчасно iнформує директора i охорону Філії про плановий захiд судна/буксирного складу СК, що знаходиться в оперативному керуванні головного диспетчера флоту судноплавної компанiї ТОВ СП «НІБУЛОН».

У випадку, якщо судну/буксирному складу, що знаходиться в оперативну

управлiннi  головного диспетчера флоту судноплавної компанiї, потрiбне пiдключення до берегового електропостачання, черговий диспетчер завчасно оповіщає про це головного електрика Фiлiї.

Плавання суден і буксирного складу на акваторії Філії.

Вхід суден/буксирних караванів на акваторію Філії, плавання по акваторії,

 проведення швартовних операцій і вихід з акваторії здійснюється цілодобово.

На акваторії Філії рух суден, постановка на якір, зняття з якоря, підхід і відхід

до (від) причалів зі швартуванням та інші маневрові операції плавзасобів здійснюються лише з дозволу ПРРС, головного інженера Філії.

Для забезпечення безпеки судноплавства на акваторії філії «Бессарабська»,

необхідно обов’язкове виконання наступних умов для барже-буксирного складу:

  • одна баржа проекту «НБЛ-90» в баластному стані і один буксир потужність якого має бути не менше 700 к.с., а при завантаженій баржі має бути два буксири потужністю одного з них не менше 700 к.с., а другого не менше 300к.с.;
  • дві баржі проекту «НБЛ-90», мають бути забезпечені двома буксирами потужністю одного з них не менше 2500 к.с., а другого, як допоміжного не менше 300к.с..

У випадку, якщо на акваторiю Фiлii з подальшим швартуванням до причалу

планується захiд двох i бiльше буксирних складів, то вхiд на акваторiю Фiлiї дозволяється

тільки одному буксирному складу. Другий i настyпнi склади можуть заходити на

акваторiю Фiлiї тiльки пiсля повного ошвартування першого скпаду.

Суднам, які слідують на швартування до причалів Філії забороняється тримати

 якір, прилеглого борта до причалу, неприбраним в клюз, а якір зовнішнього борту повинен бути приспущений, однак вони обидва мають бути готовим до негайної віддачі.

Усім суднам на ходу забороняється тримати виваленими за борт вантажні

крани, стріли, трапи, шлюпбалки та інші предмети, ця заборона поширюється також на судна що стоять біля причалу, зовнішній борт яких має бути чистим.

Щоб уникнути намотування кормових швартовів на гвинти не слід допускати

зайвої слабини поданих/прийманих кінців.

Кількість швартовів, що подаються на берег, визначається капітаном судна з

урахуванням рекомендацій лоцмана та умов стоянки біля причалу.

На причал подається стаціонарний трап або сходня схваленого типу, що

забезпечують безпечний прохід на судно та назад. Сходи та трап повинні бути обладнані

поручнями або леєрами, кут нахилу сходи до горизонту не повинен перевищувати 38°

градусів. У районі сходні має бути рятувальний круг з линем не менше 30 метрів. Під майданчиком трапа та маршем має бути натягнута запобіжна сітка, яка виключає можливість падіння людей у ​​воду. У темний час доби місце встановлення трапу (сходні) повинно бути освітлене.

Швартувальники про будь-які події (пошкодження причалу, кранів, корпусу

судна, нанесення травм людям) повинні негайно доповідати головному інженеру Філії за телефоном: ____________________________________.

При втраті чи виявлені в акваторії Фiлii якоря чи iншого предмета, який є

загрозою безпеки судноплавства, капiтан судна/буксирного складу негайно повiдомляє

про це головного інженера чи директора Фiлiї.

Рух в акваторії Філії пiд час туману, iмли, снігопаду, випаровування води,

сильної зливи та інших випадках, коли берегові орієнтири не проглядаються, а також при швидкості вітру більше 15 м/с забороняється.

Швидкість руху суден/барже-буксирних складів на акваторії Філії повинна бути

мінімальною, але не нижче швидкості при якій судно втрачає керування.

 

Стоянка суден  в акваторії та біля причалів Філії.

У разi необхiдностi судно/буксирний склад, з дозволу ПРРС та головного

інженера  стає на якiр в місці, зазначеному лоцманом оператором ПРРС;

враховуючи при цьому радiус циркуляцiї судна/буксирного складу з тим, щоб запобiiти

навалy на гiдротехнiчнi споруди Фiлiї i судна, що стоять бiля причалу і надалі не створювати перешкод для суден, що йдуть до(від) причалу філії «Бессарабська».

Пiдгтовка причалу до швартування суден/буксирних складiв виконується тiльки

пiсля отримання iнформацiї вiд головного диспетчера флоту судноплавної компанiї Фiлii.

Пiдготовка причальної лінії передбачає:

  • звiльнення причалу вiд предметiв, якi виступають за межі причалу;
  • вiдведення перевантажульного обладнання за межi причалу;
  • 2-х метрова смуга вiд кордону причалу повинна бути вiльною вiд cтopoннix

          предметiв для забезпечення безпечної роботи швартувальників.

  • взимку причал i пiдходи до швартовних тумб повиннi бути очищенi вiд снiгу i льоду та посипанi пiском.

Про готовнiсть причалу до швартовних операцiй головний інженер Філії

повідомляє капiтана судна/буксирного складу. Швартyвання суден/ буксирного складу не пiдготовлених належним чином до причалiв забороняється.

Процес швартування/вiдшвартування  контролює в робочий час головний інженер

ПТ, а в iнший час – представник охорони перевантажувального терміналу.

Одночасне проведення швартовних операцiй бiля сумiжних причалiв

забороняеться.

Для дотримання безпеки швартовних операцій та вимог щодо охорони праці

 при виконанні швартовних операцій має виділятися таке число швартувальників:

судна       до 60 метрів  – 1 швартувальник;

судна  60 – 100 метрів   – 2 швартувальників;

судна 100 – 120 метрів  – 3 швартувальника;

судна 120 – 135 метрів  – 4 швартувальники;

судна 135 – 155 метрів  – 6 швартувальників;

Судно, що стоїть біля причалу, та дало згоду на швартування до його борту

іншого судна, має підготувати зовнішній борт до швартування, обладнати борт необхідною

кількістю кранців, завалити рангоут, не мати крену на зовнішній борт, а також визначити необхідну кількість матросів для приймання швартовних кінців.

У разi швартування лагом до бортy iншого судна, останнє видiляє своїх людей

для прийому швартовних кiнцiв. У разi швартування лагом до бортy iншого судна, на якому вiдсутнiй екiпаж, швартувальників виділяє головний інженер ПТ чи головний диспетчер флоту судноплавної компанії ТОВ СП «НІБУЛОН», залежить від того чиє судно швартується.

Судновласник несе вiдповiдальнiсть за пошкодження, гiдротехнiчних споруд i

устаткування, якi знаходяться на територiї акваторii Фiлii, завданi з вини судна.

Усі заяви про пошкодження, завданi судном при швартовних або вантажних операцiях, повиннi бути зробленi капiтаном судна на ім’я директора ПТ.

Керiвництво буксирами на aкваторії Фiлiї пiд час буксирування судна та

проведення швартовних операцій, коли задіяно кілька буксирів, виконує більш досвідчений капітан судна, незалежно вiд того, працює він машинами свого буксиру чи нi. Керiвництво буксируванням та проведення швартовних операцiй суден без екiпажу на борту здiйснює капiтан буксирувальника.

Швартовнi операцiї на акваторії Фiлiї морських суден:

з вантажем, не здiйснюються при швидкостi вітру            – 14 м/с,

в баластному стані, не здiйснюються при швидкостi вітру – 12 м/с.

Забороняеться на акваторii Фiлiї проводити постановку судна на лаг до судна

менших розмірів;

При швартуваннi до причалy безекiпажних барж, необхiдно заводити не

менше 4 швартовних кiнцi, з них два шпринга на плавучий причал i два поздовжнiх на берег.

У разi швартування до причалу Філії кранового судна «Святий Миколай»

або iншого плавкрану, носовою частиною, таке швартування повинно бути здiйснено тiльки з вiддачею кормового стоп-анкера, з урахуванням течії.

Судно повинне подати на причал i надiйно закрiпити трап (сходню).

Пiд трапом має бути натягнута cітка, для попередження падiння людей за борт. Бiля трапа має бути встановлений рятyвальний круг з лiнем, трап повинен бути достатньо висвiтлений засобами судна. За стан трапа несе вiдповiдальнiсть капiтан судна.

У разі, якщо судно/буксирний склад, що знаходиться в оперативному

управлінні головного диспетчера флоту судноплавної компанії, потрібно підключити до берегового електропостачання, змінний диспетчер завчасно оповіщає про це головного енергетика Філії.

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Градизьк» ТОВ СП «НІБУЛОН»

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН»

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Кам’янка-Дніпровська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

 

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

Режим заходження суден до операційної акваторії філії «Вітове» ТОВ СП «НІБУЛОН»

Контактні дані відповідальної особи за безпеку судноплавства:

Волік А.О.

Тел.: +38 (050) 394-67-63

E-mail: volik.a@nibulon.ua

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме