Співробітники «НІБУЛОНу» успішно пройшли навчання від Lean Institute Ukraine з оптимізації процесів  

За результатами навчання, яке мало на меті забезпечити працівників прикладними знаннями та моделями оптимізації діяльності, переважна більшість учасників повернулася на робочі місця з раціоналізаторськими пропозиціями щодо покращення робочих процесів у зонах їхньої відповідальності.  

Курс «Lean Yellow Belt Basic» був організований у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка України».    

Навчання, яке складалося із 7 практичних занять, провели для керівного складу команд департаменту з логістики, департаменту по роботі елеваторів, «Суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», департаменту з торгівлі, IT-департаменту, технічного департаменту та департаменту з агровиробництва.   

Перед початком навчання lean-консультанти провели діагностику роботи підрозділів, чітко визначившись із запитом на покращення, який існує в командах. Саме такий підхід дозволив досягти високого результату задоволеності учасниками.  

Сергій Таран, директор Перевантажувального зернового термінала в Миколаєві та учасник тренінгу, зазначив:   
«Наш напрямок зараз переживає глобальне перезавантаження робочих процесів. Головна мета –  значне підвищення ефективності  діяльності та зменшення собівартості послуг. Це дасть змогу надавати найкращі у своєму класі послуги за доступною ціною. У процесі навчання ми прокачали навички виявлення, фокусування уваги та подальшої роботи зі «слабкими ланками» у виробничому процесі, які ведуть або до матеріальних витрат, або витрат у часі. Дякуємо партнерам і впевнено рухаємось у цьому напрямку далі!»  

У «НІБУЛОНі» відзначають потенційний довгостроковий вплив проведеного навчального курсу, який полягає в підвищенні ефективності та продуктивності, розвитку співробітників, впровадженні інноваційних підходів, зосередженні на потребах клієнтів і систематичному підході до змін. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме