Договірна кампанія 2023/2024 МР

Шановні постачальники!

ТОВ СП «НІБУЛОН» з 01.08.2023 переходить на електронний документообіг на 2023/2024 маркетинговий рік. За детальною інформацією щодо реєстрації та підписання договору поставки прохання звертатися за телефоном: 0800-21-23-21 або на філії ТОВ СП «НІБУЛОН».

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ СП «НІБУЛОН» закуповує сільськогосподарську продукцію лише у виробників та підприємств-посередників, які гарантують її придбання у товаровиробника.

Попередньо, перед укладанням договору, необхідно пройти перевірку відділом економічної безпеки ТОВ СП «НІБУЛОН» таким суб’єктам господарювання:

 • посередники;
 • виробники, які не співпрацювали з ТОВ СП «НІБУЛОН» раніше або протягом останніх 3-х років;
 • виробники, у яких відбулися зміни (зміна форми власності, зміна власників, зміна директора, зміна юридичної адреси, зміна форми оподаткування, які отримали статус платника ПДВ);
 • фізичні особи-підприємці.

Контактна інформація щодо укладення договорів та перевірки документів відділом економічної безпеки просимо звертатися:

Телефон : 050-394-54-82; ел. адреса: pysarchenko@nibulon.ua (Тетяна)

Телефон : 095-278-23-48; ел. адреса: pyanenko@nibulon.com.ua (Юлія)

Телефон : 050-394-72-57; ел. адреса: koreckaya@nibulon.com.ua (Ксенія)

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ:


Шановні партнери!

З 10 червня 2019 року набуває чинності новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови».

Новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови» вводиться в дію 10 червня 2019 року. Одночасно скасовується стандарт ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови» (наказ ДП «УкрНДНЦ» № 133).

Стандарт є обов’язковим. Новим у стандарті є скорочення кількості класів зерна пшениці м’якої непродовольчої групи, підвищення та уточнення показників хлібопекарської якості – натури, вмісту домішок, фузаріозних зерен, ушкодження зерна клопом-черепашкою,сили борошна,числа падіння,а також удосконалення методу визначення сажкових зерен, гармонізація з міжнародними стандартами ISO і європейськими EN посиланнями на чинні інструкції, регламенти, правила, і норми згідно з законодавством України.

Із текстом документа можна ознайомитися за посиланням:

https://agropolit.com/news/10160-opublikovano-noviy-standart-na-pshenitsyu

або звертайтеся до інших офіційних джерел інформації.


До уваги постачальників!

ТОВ СП «НІБУЛОН» надаєпослуги з організації та супроводу перевезень сільськогосподарської продукції та інших вантажів по території України швидко, якісно, безпечно та вчасно, з дотриманням усіх вимог чинного законодавства.

Переваги співпраці з ТОВ СП «НІБУЛОН»:

1. Наявність сучасного автопарку, що нараховує 100 автомобілів марок MAN, Mercedes, DAF, Scania, Volvo з габаритами: висота – від 3,65 до 4 метрів, об’єм – 55 м3, довжина – до 13 метрів. Усі автомобілівідповідаютьстандартамЄВРО-3таЄВРО-5,обладнанісистемоюGPS контролю, що дозволяє прослідкувати дотримання маршруту доставки, зупинок, а також встановленого терміну вантажоперевезення.

2. Ефективна логістична система. Спеціалісти нашої компанії допоможуть замовнику вибрати оптимальні маршрути, місця поставки та терміни доставки, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта.

3. Безпека схоронності вантажу при перевезенні та надання повного комплекту документів за надані послуги. Розрахунок тільки в безготівковій формі з врахуванням ПДВ.

4. Наявність власних елеваторів і перевантажувальних терміналів, де автотранспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» обслуговується позачергово, що надає можливість скоротити терміни поставки (перевезення) зернових та олійних культур і скоротитиперіодзбиральноїкампанії,зменшившиприцьомувтрати врожаю та якості зерна.

5. Прозора система ціноутворення та конкурентна вартість послуг. ТОВ СП «НІБУЛОН» використовує лише власний транспорт, що виключає вартість посередницьких послуг.

6. Перевезення на умовах FCAта CPT.

ТОВ СП «НІБУЛОН» перевозить такі типи вантажів:

 • зернові, олійні, технічні культури та продукти їхньої переробки;
 • вантаж на піддонах та в біг-бегах;
 • інший вантаж (плити, будматеріали, металоконструкції, негабаритні вантажі, сільськогосподарська техніка та причіпний інвентар);
 • негабаритний вантаж шириною до 3,75 м та висотою до 4,50 м.

Контактна інформація:

тел.: +38 (050) 493 06 13

e-mail: fedorov.o@nibulon.ua


ЕБРР организовывает синдицированное финансирование в объеме $130 миллионов для компании Нибулон

Проект профинансирует потребности компании в оборотном капитале и будет способствовать деятельности по хранению и транспортировке зерновых в масштабах Украины.

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) организовал новый синдицированный кредит в размере до 130 млн. долларов для группы компаний «Нибулон», одной из крупнейших украинских зерноторговых компаний, на текущий сезон сборки урожая имаркетинговыйгод.Этоткредитзаменитпредыдущийсиндикат размером 125млн. долларов, который был подписан в 2012 году и срок действия которого истек в июне 2014 года.

Новый пакет финансирования будет состоять из кредита A на сумму до $30 млн., который будет предоставлен ЕБРР, и кредита B на сумму до $100 млн., который будет предоставлен коммерческими банками на условиях синдиката. Ряд банков, включая ING и ABNAmro,ужеподтвердилисвоеучастиевсиндикате, что демонстрирует продолжающуюся поддержку украинскому агросектору со стороны международных финансирующих организаций.

Кредит поддержит долгосрочного клиента ЕБРР путем финансирования потребностей в оборотном капитале для закупки, первичной обработки и хранения сельскохозяйственной продукции в текущих условиях снизившейся доступности внешнего финансирования.

ЕБРР – крупнейший финансовый инвестор в Украине. По состоянию на конец июля 2014 года Банк выделил Украине свыше 9,2 млрд. евро (12,3 млрд. дол. США) в рамках 329 проектов.


До уваги постачальників та перевізників!

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один із вітчизняних лідерів з вирощування сільськогосподарської продукції та експорту зернових та олійних культур із України.

Відмінними рисами нашого товариства, що є пріоритетом перед іншими учасниками ринку зерна, є якість сільськогосподарської продукції та високий рівень організації логістичних операцій.

Відповідно до Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» діє система управління безпечністю харчових продуктів(НАССР), яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISО22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимогидобудь-яких організаційхарчовоголанцюга»(«Foodsafety management systems.Requirements for any organizations in the food chain»).

 • надходження зерна автомобільним, залізничним та водним транспортом
 • відбір проб та визначення якості зерна
 • проведення доробки зерна (у разі необхідності очищення, сушіння)
 • зберігання зерна
 • відвантаження зерна на водний чи автомобільний транспорт

Ще раз хочемо нагадати, що ми суворо дотримуємось принципів та правил системи НАССР й від постачальників і перевізників сільськогосподарської продукції також вимагаємо дотримання цих вимог, а саме:

 • автотранспортні засоби повинні бути технічно справними, не допускається протікання паливо-мастильних матеріалів або інших речовин
 • не допускається потрапляння сторонніх предметів у зерно з вини постачальника або перевізника, також забороняється залишати сторонні предмети на території підприємства
 • забороняється неповне закриття тентом зерна

У разі виявлення протікання паливо-мастильних матеріалів або інших речовин пропуск транспортних засобів на територію підприємства призупиняється до усунення несправностей. Якщо така ситуація трапилась уже на території підприємства, терміново звернітьсядоохорони,яканадастьпіддонидля збору речовин та покаже місце, де ви зможете усунути вищезазначені недоліки у роботі транспортних засобів.


Шановні постачальники!

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України згідно з розпорядженням від 10.03.2017 № 166-Р та № 169-Р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» скасовано:

– Наказ Міністерства хлібопродуктів СРСР від 28.01.1986 № 23 «Про затвердження норм природного убутку зерна, продуктів його переробки, насіння трав, кормів трав’яних, штучно висушених, та насіння олійних культур при зберіганні на підприємствахсистемиМіністерствахлібопродуктівСРСР»;

– Наказ Міністерства хлібопродуктів СРСР від 22 лютого 1988 № 50 «Про затвердження форм первинної облікової документації та коротких вказівок щодо їх застосування і заповнення хлібоприймальними та зернопереробними підприємствами системи МіністерствахлібопродуктівСРСР»;

– Інструкцію від 13.10.2008 № 661 «Про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах».

У зв’язку із вказаними вище змінами в законодавстві, зернові склади ТОВ СП «НІБУЛОН» у своїй діяльності надалі керуються  Інструкція про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки у ТОВ СП «НІБУЛОН», затвердженою відповідним наказом Генерального директора.


Лідери агроринку – найбільший вітчизняний виробник та експортер сільськогосподарської продукції ТОВ СП «НІБУЛОН» й експерт в галузі фінансування агрокомпаній ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – започаткували спільну партнерську програму з кредитування клієнтів-агровиробників під заставу зернових, що зберігаються на сертифікованому зерновому складі. Даний продукт є унікальним на ринку та дозволить його користувачам, з одного боку, максимально оперативно отримати кошти на поповнення обігового капіталу, з іншого–забезпечити якісне зберігання своєї продукції на сучасних елеваторах.

Очікуючи сезонне зростання цін на зернові, отримайте кредит на вигідних умовах:

Мінімальний пакет документів:

 • Спрощена схема прийняття рішення по кредиту;
 • Можливість заміни застави під час терміну дії кредитного договору;
 • Можливість продажу застави під час терміну дії кредитного договору та спрощення процедури передачі права власності на зернові та їх поставки з використанням подвійних складських свідоцтв;
 • Бездоганна репутація зернових складів ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечить підтримку якості і кількості зернових, що зберігається.

Параметри кредиту:

 • Кредит надається у формі відновлювальної/ не відновлювальної кредитної лінії для поповнення обігових коштів;
 • Розмір кредиту до 80% від ринкової вартості (з ПДВ) зернових, що оформлюються в забезпечення;
 • Строк кредиту – на 10 робочих днів менший, ніж строк зберігання зернових, зазначений в договорі, та не пізніше 31 травня року, наступного за роком урожаю;
 • Зернові культури, що приймаються в якості забезпечення – пшениця 2,3,6 класу, соняшник (насіння), рапс, ячмінь, кукурудза, соя;
 • Зберігання зернових на сертифікованому зерновому складі ТОВ СП «НІБУЛОН» повинно бути підтверджене подвійними складськими свідоцтвами, оформленими відповідно до вимог чинного законодавства.

Схема співпраці Клієнт – ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ» – ТОВ СП «НІБУЛОН»:

Кредит під заставу зернових, що зберігається на сертифікованому складі, – надійний інструмент розвитку Вашого бізнесу.

Тепер Ви приймаєте рішення про вигідний продаж продукції, ТОВ СП «НІБУЛОН» забезпечує надійне її зберігання, а ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» фінансує потреби Вашого господарства.

Детальну інформацію про продукт та контакти менеджерів Банку Ви можете отримати на сайті Банку за адресою www.credit-agricole.com.ua.


Увага!

З 01 квітня приймання соняшнику на перевантажувальному терміналі (м. Миколаїв) та філіях «Новоодеська», «Козацька», «Кам’янка-Дніпровська», АК «Врадіївський» і ТОВ «Колосівський елеватор» здійснюється від сільськогосподарських виробників і від перших посередників.

Для перших посередників оплата за поставлений соняшник здійснюється тільки після надання первинних документів від товаровиробника та тристороннього акту прийому-передачі.


Шановні постачальники!

Нагадуємо, що основним документом для оформлення перевезень вантажів є товарно-транспортна накладна (ТТН). Наказом Міністерства інфраструктури України від 03.06.2019 № 413 (набрав чинності з 12.07.2019) «Про затвердження Змін доправил перевезеннявантажівавтомобільнимтранспортомвУкраїні» затверджена нова форма ТТН (Додаток 7 до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні).

Прохання використовувати вказану форму ТТН, у чотирьох екземплярах, згідно з п. 2.2 Договору поставки з ТОВ СП «НІБУЛОН».

Бланк нової форми ТТН та заповнений зразок нової форми ТТН додаються.


ЛИСТ МВФ, СВІТОВОГО БАНКУ ТА ЄБРР ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ АЗАРОВА М. Я.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк (СБ) просять уряд України ще раз проаналізувати можливі негативні наслідки в результаті ухвалення законопроекту № 8053 «Про внесеннязмін до ЗаконуУкраїни«Продержавнупідтримкусільськогогосподарства України».

Про це йдеться в листі представництв ЄБРР, МВФ і СБ в Україні від 23 лютого 2011 р. на адресу Прем’єр-міністра України Миколи Азарова (повний текст Листа).

«Ми вважаємо, що цей законопроект, у разі його прийняття, створить державну монополію на експорт зерна і призведе до фактичного усунення приватних зернотрейдерів з ринку», – говориться в листі.

Представники міжнародних фінансових організацій зазначають, що цей законопроект «посилає негативний сигнал» інвесторам, які розглядають можливість довгострокових інвестицій у виробництво і переробку зернових.

У листі зазначається, що «довіра до українського інвестиційного клімату помітно зменшується», іноземні зернотрейдери вже припиняють роботу в Україні, а деякі з них розглядають можливість повного виходу з України.

«Україна сьогодні має унікальну можливість стати одним з основних постачальників продовольства у світі, але для цього зернового сектора необхідний приток значних обсягів довгострокового приватного капіталу»,–повідомляєтьсявлисті.

Проти ухвалення законопроекту № 8053 вже виступили Українська зернова асоціація (УЗА), Українська аграрна конфедерація (УАК), а також Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами (GAFTA). Головне науково-експертне управлінняВерховної Ради рекомендувалопарламентувідхилитиданийзаконопроект.

«Прийняття даного документа відкине АПК України на 20 років назад і фактично знищить цивілізований ринок зернових, – заявив президент УЗА Володимир Клименко. – Законопроект суперечить усім нормам вітчизняного і світовогоправа, руйнує ринкові відносинивдержаві,спричиняєвідтікінвестицій в аграрний секторі економіку України, спотворює поки наявний позитивний імідж України як аграрної держави, позбавляє Україну довіри з боку світової спільнотиі провокує запровадження санкції з її боку».

За словами президента Міжнародної асоціації торгівлі зерном та кормами (GAFTA) Олексія Гаврилова, прийняття даного законопроекту «призведе до серйозного недоінвестування агропромислового комплексу України.Мова йде нелише про зерновий комплекс,алейпровсійого похідні – м`ясо, молоко, тощо. Складно уявити таку державну квазімонополію у наш час десь у Європі. Це модель регулювання, яка більш властива для недемократичнихрежимів, дедержава намагається контролювати все – і навході,інавиході».

Як повідомляла раніше Американська торгова палата в Україні, ухвалення змін до Закону «Про державну підтримку сільського господарства України», запропонованих законопроектом № 8053, може призвести до економічної ізоляції України.


Миколаївська митниця незаконно затримує митне оформлення вантажних та експортних операцій ТОВ СП «НІБУЛОН» (обов`язкове до прочитання!)


Увага!

Шановні постачальники, переконливе прохання, відрядження листи водіїв, які здають с/г продукцію на Термінал ТОВ СП “НІБУЛОН”, залишати на 2 КП Терміналу.


Увага!

При прийманні фумігованими вантажу терміналом ТОВ СП «НІБУЛОН» обов`язковою умовою є наявність фумігаційний сертифікат, що містить інформацію про час закладки фуміганту, періоді експозиції та дегазації.

Сертифікат повинен бути виданий організацією, яка має ліцензію на проведення цих робіт.

Категорично забороняється здавати фумігованими зерно до закінчення терміну дегазації. До порушників будуть застосовані санкції, згідно з чинним законодавством України.


До уваги постачальників і перевізників!

У зв`язку з тим, що в місці відстою автотранспорту по вул. Індустріальній на КПП-2 співробітниками МВС України в Миколаївській області розміщений пост, повідомляємо Вас про необхідність надавати при перевірці наступні документи:

 • ТТН;
 • Документ, що засвідчує особу;
 • Документи на транспортний засіб;
 • Ліцензію на право здійснення вантажних перевезень.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ керівників підприємств та осіб підприємницької діяльності, які надають послуги ТОВ СП “НІБУЛОН” щодо ПЕРЕВЕЗЕННЯ зернових вантажів!

Враховуючи розташування терміналу в природоохоронній зоні з режимом обмеженої господарської діяльності та керуючись ст. 89, 100 Водного Кодексу, просимо Вас вжити негайне заходів щодо недопущення витоків нафтопродуктів з автотранспорту,які потрапляютьнатериторіютерміналу:привестиу належний технічний стан автотранспорт, а у випадку неможливості негайно це здійснити – підготувати піддони для збору нафтопродуктів, яківитікають. Вищезазначені витоки нафто продуктів не тільки завдають суттєвої шкоди довкіллю, а й підвищують ризик забруднення сільськогосподарської сировини.

Адміністрація ТОВ СП “НІБУЛОН”.


Шановні постачальники!

Адміністрація ТОВ СП «НІБУЛОН» доводить до вашого відома, що водіями-перевізниками сільськогосподарської продукції постійно допускаються грубі порушення правил поведінки на території ЗМК і терміналу.

У зв`язку з цим переконливо просимо Вас довести до відома водіїв, що на території ЗМК і терміналу категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Курити в неналежному місці;
 • Справляти природні потреби в недозволеному місці;
 • Провозити пасажирів в кабіні автомобіля;
 • Залишати автотранспортний засіб без нагляду;
 • Знаходитися на території в нетверезому стані.

Водії, які допустили такі порушення, більше не будуть допускатися на територію ЗМК і терміналу.


21.07.2008


21.07.2008

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме