Яна Романенко, HRD «НІБУЛОНу», виступила спікеркою на FORBES «НадЛюди 2024»

Зараз ми всі живемо в умовах, які ніхто з нас не обирав: війна загартовує наш характер, вчить жити тут і зараз, підтримуючи та мотивуючи один одного.  

24 квітня на конференції FORBES «НадЛюди 2024» говорили про те, як ця підтримка вибудувана у різних компаніях, зокрема, як утримувати залученість та мотивувати команди, не збавляючи темп у надскладних умовах. Яна Романенко, директорка з персоналу «НІБУЛОНу», розповіла, як це відбувається в нашій компанії.   

Ось три мотивуючі фактори, на яких вона закцентувала увагу у виступі: 

•  Виклики та можливість зробити те, чим будуть пишатися наші діти. «НІБУЛОН» проходить через екзистенціальну кризу. Щоб вижити, компанія має змінитися. Подекуди робити те, чого ще ніхто не робив. Можливість побороти обставини, досягти результату є потужним стимулом для нашої команди, який ми підтримуємо новою системою мотивації, прив’язаною до фінансових цілей.   

•  Патріотизм. Ми ведемо боротьбу за майбутнє «НІБУЛОНу» й нашої нації одночасно. Внесок компанії в економічну стабільність настільки значний, що для багатьох допомагати «НІБУЛОНу» дорівнює допомагати Україні. Прозорість діяльності, дотримання законодавства, сплата податків, соціальні ініціативи – це свідома громадянська позиція компанії.  

•  Надмета/надціль.  32 роки «НІБУЛОН» допомагає Україні годувати світ. Ми розуміємо, що продуктова безпека світу залежить від того, чи зможе «НІБУЛОН» доставляти на світові ринки продукцію українських виробників. Це усвідомлення драйвить командну відповідальність і результат.   

«Коли сили все ж таки закінчуються, починається характер». А характер «НІБУЛОНу» гартував його засновник Олексій Вадатурський. В його основі – принцип #нездавайся.  

І ми йдемо вперед, бо не маємо права здаватися! 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме