«НІБУЛОН» отримав три потужні генератори для зберігання та перевалки зерна 

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для потреб компанії «НІБУЛОН» три потужні генератори. Вони доставлені на філії компанії – «Бессарабська» (Одеська область), «Вітове» (Черкаська область) та «Скороходівська» (Полтавська область).  

Саме ці філії не мають систем резервного живлення, що на фоні енергетичної кризи, спричиненої обстрілами росії, створює додаткові ризики. Генератори AKSA потужністю 420 кВт повністю забезпечать роботу кожної філії у випадку знеструмлення, дозволять проводити сушку зерна навіть за умов відсутності електрики та дозволять продовжити логістичні процеси зі зберігання та відвантаження зерна.  

Об’єми одночасного зберігання зерна на філіях «Скороходівська» та «Вітове» складають 75 600 і 76 000 тонн відповідно. «Бессарабська» філія розрахована під перевалку зерна на водний транспорт потужністю 300 000 тонн щомісяця. 

  
Посилення енергетичної безпеки є пріоритетним напрямом компанії «НІБУЛОН» для забезпечення ланцюга доставки зерна й гарантування продовольчої безпеки в світі. Вважаємо, що разом із вирішенням нагальних проблем з енергією через використання генераторів потрібно налагоджувати локалізацію виробництва вітрогенерації в Україні. Так, наразі суднобудівна галузь залишається без замовлень, при цьому має значний потенціал у будівництві башт і рам вітряків. Компанія вважає вітрогенерацію перспективним напрямом забезпечення енергетичної безпеки в Україні та збереження/створення робочих місць. 

Нагадаємо, що минулого року Проєкт USAID надав «НІБУЛОНу» 50 вагонів-хоперів для перевезення зерна, щуповий пробовідбірник для зерна та три вагові комплекси для зважування автомобільного транспорту. Це обладнання дозволяє компанії знижувати собівартість експортування зерна, попри втрату частини власних активів під час повномасштабної війни росії проти України. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме