Нові навантажувачі CLAAS підсилять посівну кампанію «НІБУЛОНу»  

Одразу чотири телескопічні навантажувачі SCORPION 741 VARIPOWER стали до роботи на філіях «Кам’янець-Подільська», «Хмільник», «Чигирин» та «Прибужанівська».

Робота на полях кипить, адже посівна в розпалі. Надточна техніка від CLAAS – постійних партнерів нашої компанії – прибула на філії, аби підсилити процеси, пов’язані із доставкою зерна на поле і засипання його в сівалки.  

Цінуємо партнерство з компанією CLAAS і вкотре обираємо техніку саме цього виробника, у фокусі роботи якого – поєднання високої продуктивності та універсальності, що забезпечує швидке та ефективне виконання різноманітних завдань.  

За словами Олега Веселова, директора з агровиробництва «НІБУЛОНу», зараз важливо якісно провести посівну, виконуючи плани й дотримуючись графіків. Переконані, що прогресивна техніка нам у цьому допоможе. Адже що точніше й оптимальніше виконується етапна робота, то кращим буде загальний результат. 

Нагадаємо, що аграрії «НУБУЛОНу» планують закінчити процес посівної уже до середини травня.   

Компанія розраховує на валовий збір ярових культур на рівні: кукурудза – 200 000 тонн, соя – 15 000 тонн, соняшник – 25 000 тонн. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме