Філія «Кам‘янка-Дніпровська»

вул. Промислова, 1, м. Кам’янка-Дніпровська, Василівський р-н, Запорізька обл., 71300

ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Культура
Якість
Ціна з ПДВ, грн/т

Вартість послуг, грн/т/% (в т.ч.ПДВ)

Сушіння

Очистка

Контакти філії

Тимчасово не працює. Філія в окупації

Інформація для постачальників

Зверніть, будь ласка, увагу на наступні особливості співраці та взаємодії.

Підпишіться на нашого Telegram бота

Отримуйте повідомлення про зміну закупівельних цін на зернові культури

галерея

Інші послуги для агровиробників

«НІБУЛОН» прокладає курс до глобальних ринків, використовуючи комплексний підхід.

НОВИНИ компанії

Про Філію

Філія «Кам’янка-Дніпровська» перевантажувального термінала «НІБУЛОНу» в місті Кам’янка-Дніпровська Запорізької області є важливим об’єктом для відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

 

Будівництво термінала почалось 26 грудня 2009 року. За участю керівників області вже 30 квітня 2010 року термінал був урочисто введено в експлуатацію.

Загальна площа ділянки складає 8,6 гектара, а вартість будівництва перевищує 100 мільйонів гривень. Об’єм зберігання зерна становить 75,6 тисяч тонн. Потужність сушарки досягає 4 тисячі тонн на добу, а потужність із відвантаження на водний транспорт складає 5 тисяч тонн на добу.

Філія «Кам’янка-Дніпровська» стала важливим елементом інфраструктури сільськогосподарського сектора регіону, забезпечуючи ефективне перевантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт. Її запуск сприяв підвищенню обсягів експорту та розвитку аграрного сектора області.

 Станом на 2024 рік діяльність не ведеться через обстріли з боку росії.

Замовити послугу

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме