Філія «Сватівська»

вул. Ново-Старобільська, 17, м. Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92600

ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Культура
Якість
Ціна з ПДВ, грн/т

Вартість послуг, грн/т/% (в т.ч.ПДВ)

Сушіння

Очистка

Контакти філії

Тимчасово не працює. Філія в окупації

Інформація для постачальників

Зверніть, будь ласка, увагу на наступні особливості співраці та взаємодії.

Підпишіться на нашого Telegram бота

Отримуйте повідомлення про зміну закупівельних цін на зернові культури

галерея

Інші послуги для агровиробників

«НІБУЛОН» прокладає курс до глобальних ринків, використовуючи комплексний підхід.

НОВИНИ компанії

Про Філію

Філія «Сватівська» компанії «НІБУЛОН» є важливим агропромисловим об’єктом, що сприяє розвитку сільського господарства на українському Сході. У вересні 2016 року було введено в експлуатацію перший етап комплексу з приймання та відвантаження зернових і олійних культур. Цей комплекс був спроєктований для безперервної перевалки збіжжя з українського Сходу, що відігравало важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки країни та підтримці аграрного сектора.

У липні 2017 року було завершено другу чергу будівництва комплексу, що дозволило підвищити продуктивність та ефективність об’єкта. У липні 2019 року на території філії був запущений паливозаправний пункт, що дозволило компанії забезпечити себе пальним у власних умовах, знизити витрати та підвищити мобільність та оперативність доставки своєї продукції.

Об’єм одночасного зберігання в металевих силосах зерна складав 22,5 тисяч тонн. Будівництво комплексу з прийому та відвантаження зернових на залізничний та автомобільний транспорт було завершено наприкінці 2016 року.

З 2022 року контроль над елеватором було втрачено через повномасштабне вторгнення росії.

Замовити послугу

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме